Danışmanlık Hizmetler

Danışmanlık

Reklam danışmanlığı
Rekabet ortamında siz değerli müşterilerimizi rakipleriniz arasında bir adım öne çıkartmak için yoğun çaba gösteriyoruz.Özel seo uzmanlarımız tarafından sizin web sitenize girmiş olduğumuz özgün içeriklerle beraber sizin sitenizi arama motoru botları tarafından tanınmasına olanak sağlayıp sitenizi üst sıralara çıkartmaktayız. Özel Class IP adresleri sayesinde tam olarak Seo için optimize edilmiş hosting ya da sunucu paketlerimizde yapılan çalışmalarla siteniz her zaman daha önde olacaktır. Sosyal medya platformları üzerinde grafik ekibimizin size özel tasarladığı grafiklerle özgün paylaşımlar yaparak farklı bir tarz yansıtmaktayız. Sosyal medya ve google adwors reklamlarınızı düzenleyerek minimum bütçe ve maksimum geri dönüş elde etmekteyiz.

Web sitesi danışmanlığı
Uzman grafik ve yazılım ekiplerimizle birlikte size özel, özgün bir web sitesi tasarlamaktayız. Size özel oluşturmuş php, html5 ve bootsrap tabanlı yazılımlarımızla tamamen dinamik ve kullanışlı bir alt yapı oluşturuyoruz. Ayrıca sizin için özel içerikler hazırlayarak web siteniz için özgün makaleler yayınlıyoruz. Bu sayede arama motorları tarafından her zaman üst sıralarda yer almaktasınız. Web siteniz tamamen kendi veri merkezi ve network alt yapımızda barındığı için 14 yıllık tecrübenin birikimiyle birlikte her zaman yüksek performans ve trafik kazanacaksınız.

Sunucu yönetim danışmanlığı 
Sunucu bakımından %99.98 optimize bir şekilde kurarak siz değerli müşterilerimizi memnuniyet altında tutmaktayız. Sunucularınızı 7/24 uzman teknik destek personellerimiz monitor ederek her zaman hızlı bir şekilde erişebilir olabilmesi için gerekli çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Network danışmanlığı
Network ağınıza kayıtlı olan verilerin, saklanabilmesi ve yeniden kullanılabilmesi için gerek olan desteği tamamen sağlamaktayız. Networkünüzü güvenli bir şekilde koruyarak siz değerli müşterilerimizin bilgilerini koruma altına alıyoruz. Ayrıca web sitenize olası bir saldırı durumunda kuracağımız firewall paketlerimizle güvende olduğunuzu sizlere hissettiriyoruz.

Veri merkezi danışmanlığı
Körfez-IKVM ve Bursa DGN veri merkezimizde bulundurduğumuz 900+ sunucumuz ile beraber 3000 den fazla kurumsal ve bireysel müşterimize hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için kabinet kiralama, sunucu barındırma, firewall barındırma, ip kiralama gibi tüm veri merkezi hizmetlerini sunmaktayız.  Yedekli ISPler sayesinde Peering yapılarak 10Gbit/s büyüklüğünde kesintisiz bir network sunmaktayız. 2x 500 kva UPS ve Jeneratör sayesinde olası elektrik kesintilerinde hiçbir kayıp yaşanmayacak ve alternatörler sayesinde sunucularınıza dalgasız bir şekilde akım verilmeye devam edilecektir. Veri merkezindeki hassas klimalar ve hava temizleyiciler sayesinde sunucularınız temiz bir ortamda soğuk ve nemsiz havayı kabinin ön tarafından çekerek arkadan çıkan sıcak hava özel egzozlar sayesinde dışarıya atılmaktadır. Kabinlerin ön ve arkalarını ayıran özel yalıtımlar sayesinde ön taraftaki soğuk havayla arka taraftaki sıcak hava birbirine karışmamaktadır bu sayede sunucularınız her zaman soğuk havayı emerek sıcak havayı güvenli bir şekilde dışarı atmaktadır. Olası bir yangın durumunda elektronik kartlara zarar vermeyen ve renksiz, kokusuz ve kalıntı bırakmayan FM200 yangın söndürme sistemleri görevini yerine getirerek sunucularınıza hiç bir zarar gelmeden yangın otomatik olarak söndürülmektedir. Bu hizmetleri ve alt yapımızı İsim Kayıt olarak tüm müşterilerimize sunmaktayız..