JS Bilgisayarınız desteklemiyor.

YAZILIM GELİŞTİRME

Kara Kaplı Defterleri Kaldırma Zamanı Geldi!

Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz. İşletmenizde İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü aramanın zamanı geldi ve geçiyor artık. Rakiplerinizin gerisinde kalmayın. Günümüzün teknoloji devri olduğunu unutmayın!

İK YAZILIM, farklı sektörler için geliştirdiği yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikte bir iş ortağıdır. Yönetim ve teknoloji alanındaki birikimlerini sektörel alandaki uzmanlıklarla birleştirerek, kurumunuzun iş yapılarına uygun; ihtiyaç duyulan sistem ve uygulamaları işletmenize değer katacak biçimde geliştirir.

İK YAZILIM, taleplerinize uygun yazılım projelerinde tasarımdan, destek sürecine kadar her aşamada ihtiyaçlarınıza uçtan uçta çözüm üretir. Analiz aşamasından sonra projelerinizin kavramsal ve görsel tasarımları, Tasarım Grubumuz tarafından yapılır. Uygulama ve arayüz tasarımları, internet üzerinden yayınlanan tasarım amaçlı prototipler halinde görüşünüze sunulur. Geliştirilecek uygulamanın her bir arayüzü, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulur. Projenin sağlayacağı faydalar, başlangıç aşamasında belirlenir.

web yazılım geliştirme Teknik tasarımlar ve bilgi güvenliği tasarımlarının ardından, kodlama alt adımları, internet üzerinden yayınlanan geliştirme amaçlı prototiplere yansıtılır. Profesyonel bir anlayışla gerçekleştirilen uygulama geliştirme projenizi başından sonuna kadar takip etmeniz ve gelişmeleri izlemeniz mümkündür.

Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir.

İK YAZILIM, olarak ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizler için profesyonel çözümler sunmaya hazırız. Farklı sektörlere yazılım geliştirme çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan İK YAZILIM, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar.

İK YAZILIM proje geliştirme ve destek ekibi, yüksek teknolojiye dayalı uygulama geliştirme platformlarını ve global standartları kullanarak, yüksek performanslı ve etkin yazılımlar geliştirirler.

Hemen şimdi iletişime geçerek bir fiyat teklifi alabilirsiniz.