JS Bilgisayarınız desteklemiyor.

WEB TASARIM

Web siteniz, dijital dünyadaki vitrininizdir.


Web sitenizin tasarım ve içeriği ancak profesyonel ellerde amacına ulaşılabilir olduğunu unutmayınız.

İsimKayıt Web Software ekibi olarak, firmanızın kurumsal kimliğine uygun, etkileşimli, hızlı ve modern tasarımlar ile sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda profesyonel çözümler üretiyoruz. Web tasarım ekibimiz, derin tecrübeleri ile birçok alanda yaptıkları araştırmalar ve geliştirmeler ışığında işinize kurumsal bir kimlik kazandırarak başarıya ulaştıracak en uygun web tasarımlarını profesyonel bakış açısıyla gözler önüne sermektedir.

Kurumsal yapınıza dinamizm katacak web tasarımlarımız , internet ortamındaki dinamik yapısıyla web sayfalarının işlevlerini artırarak ürünlerinizin tanıtımlarının daha hızlı, daha geniş ve ayrıntılı olmasını sağlayacak, müşteri, bayi ve dağıtım firmalarınızın her an güncel bilgiye ulaşmalarını kolaylaştıracaktır.

Responsive olan tüm web tasarımlarımız, farklı ekran ölçülerine sahip cihazlarda yapısının bozulmadan dolaşılabilmesini sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Web sayfalarınız her cihazda orijinal yapısıyla görünecektir. Web tasarım mimarlarımız aynı zamanda Kurumsal yapınıza dinamizm katacak seo çalışmaları yaparak Web Sitenizin rakiplerinize oranla daha üst sıralarda görüntülenmesini sağlamaktadır.





Tasarımlarımızın her adımında sizinle birlikte etkileşimli olarak çalışmaktayız. Var olan tasarımdaki eksiklikler hakkında ortak fikir yürüterek en iyi sonucu almaya çalışmaktayız. Bu yüzden sizi bir müşteri olarak değil ekibin bir parçası olarak görmekteyiz.

Web sitesi firmanızın vitrini niteliğinde olup, firmanızın güvenirliği ve imajını yansıtması için çok önemli bir araçtır. Bu aşamada sizi diğer firmalardan ayıran yegane olgu web sitenizin & web kimliğinizin görünümüdür.

Firmamızın web tasarım hizmetlerindeki amacı; içeriği anlaşılır, yaratıcı ve görsel estetiğe sahip, kullanıcının sitede kaybolmadan rahatça dolaşabilmesinin sağlanabildiği, amaca yönelik, sitede kullanılan tüm içeriğin kurum kimliği ile uyumlu ve onu destekleyici bir şekilde planlanmasını sağlamaktır.

Web sitenize ulaşan hedef kitleniz sizi sanal ortamda tanımaya çalışacağını düşünürsek web tasarımınızın dinamik , etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu olması gerekir.

Unutulmamalıdır ki en iyi web tasarım, sizi en başarılı şekilde yansıtan çizgilerle oluşur. İK WEB Tasarım olarak son teknolojiler ile hazırladığımız web tasarımları tamamen sizi yansıtan, sektörünüzün öncüsü olma yolunda kaliteli, güven verici çalışmalar olacaktır. Bizimle iletişime geçerseniz firmanız için en doğru ve kaliteli tanıtımı birlikte oluşturabiliriz.