JS Bilgisayarınız desteklemiyor.

SEO - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Temel amacı arama motorlarında ilk sayfada yer alamak ve potansiyel online müşterilerin dikkatini çekmektir. Ürün ve hizmetlerinin tanıtımı kurumsal imaj için çok önemlidir. Burada amaçlanan sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır. Bu nedenle, sizin için hedef ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda Google ve diğer önde gelen arama motorlarının şartlarına uygun strateji geliştirmekteyiz.

SEO danışmanlık hizmetlerimiz web sitenizi ilk sayfalara getirecektir.

SEO, web sitelerinin ilgili anahtar kelimelerdeki arama sonuçlarında daha iyi pozisyonlarda yer alması için arama motorlarının işleyiş yapısına en uygun şekilde geliştirilmesini sağlayan işlemler bütünüdür. Temelde site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Sitenizin açılış hızını ve iç dosyalarınızın performans ölçümlerini yaparak, artırmak için gerekli olan anahtar kelime oranı ve içeriği hakkında daha fazla bilgi elde etmenizi sağlayan iç SEO uzmanlarımızdır.

Sitenizin her platformda düzgün görüntülene bildiği, sitenizin bulunduğu sunucuların performans bilgilerini öğrenerek sosyal medya yaygınlığınızı ve alexa puanlarınızı artırmanızı sağlayan dış SEO uzmanlarımızdır.

En önemli amacımız ziyaretçilerinizi en uzun süre web sitenizde tutarak satın alma isteğini güçlendirmek, ziyaretçiyi müşteriye dönüştürmektir.

Bizim web sitelerini yaparken kullandığımız öncelikli yapı iç seo dediğimiz site içi optimizasyon yapısını kurgulayarak web sayfalarını mantık çerçevesinde bağlamak, sadece bağlamakla kalmayıp arama motorlarına web sitemizin erişilen sayfasının hangi bilgileri içerdiğini, insanlara hangi amaçla hitap ettiğini belirtmek, tanıtmaktır.

Seo uyumlu web sitesi kurgusunda uygulanan bu tekniğe iç seo; yani web sitesi içinde yapılandırılmış arama motoru optimizasyonu uyumluluğu diyebiliriz. Arama motorlarına ait robotlar; diğer adıyla arama motoru botu, web sayfanıza ulaştığında belli başlı yollar izleyerek sitenizi indeksleyerek kayıt altına alır ve sitenizin ilişkilendirilmiş kategorilerde bulunmalarını sağlarlar. İK WEB Software olarak bizler sitelerinizi kullanıcılara ulaştırırken bu yapıyı kurguluyarak uyguluyor, internet sitenizi iç seo kurallarına uyumlu şekilde teslim ediyoruz.

Web sayfası güncel kod yapısıyla düzgün şekilde kodlayarak, arama motoru botları siteye geldiklerinde yabancılık çekmeden alıştıkları sistem dahilinde sayfalarınızı kolayca kayıt altına alacaklardır. Kendisini arama motorının botlarına doğru anahtar kelime ve kaliteli organize edilmiş etiketlerle tanıtabilen web siteniz, iyi puanlar alarak sıralamada ilerilere fevkalade kolay adımlarla yükselecektir. Seo uzmanlarımız internet işletmenizden reklamsız sürekli gelir elde etmenizi sağlayacaklardır.

Hemen şimdi iletişime geçerek bir fiyat teklifi alabilirsiniz.