JS Bilgisayarınız desteklemiyor.

PROJE DETAYI

MÜŞTERİ Autismedi Türkiye Topluluğu

TARİH 18 Temmuz, 2016

KATEGORİ Web Tasarım,Web Yazılım,Seo optimizasyonu

SİTE www.autismedi.com

Autismedi kar amacı gütmeyen, tüm çalışanları gönüllü olan sosyal bir organizasyondur. Otizim ve ilgili konularda eğitim,seminer, konferans vb. düzenleyerek toplumda bilinçlenme ve hastalık sonuçlarını en aza indirmeyi misyon edinmiş bir gruptur.

IK WEB ekibi olarak bu güzel topluluğa bir katkı sağlamak için ve seslerini dijital ortamda daha fazla duyurabilmeleri için bir web ortamı hazırladık.

Amacımız, Otizm yelpazesinde yer alan tüm sorunları, sinir sisteminin gelişim bozukluklarını ve bunlara eşlik eden vücuttaki diğer kronik sorunları bütünsel bir yaklaşımla ele almaktır. Alanlarında bilimsel yeterliliklerini kanıtlamış, farklı disiplinlerden çok sayıdaki bilimsel danışmanlarımız vasıtasıyla konu ile ilgili hekimlerin ve bu alanda çalışan/çalışmayı düşünen diğer profesyonellerin eğitimine katkıda bulunmaktır.


Bu projede özetle web tasarım, web yazılım ve temel düzeyde seo optimizasyonu konularında destek verdik. Her işimizde olduğu gibi bu projede de müşterimize 1 yıl boyunca ücretsiz destek veriyoruz.

HEMEN TEKLİF ALIN, hayalinizdeki projeyi gerçekleştirelim.