İsim Kayıt Veri Merkezi Ve Yazılım Hizmetleri

Web hosting, alan adı ( domain ) tescili, bayi hosting hizmetleri vermek üzere 2005 yılında kurulan İSİMKAYIT, iş kalitesi, hızı ve yenilikçi özellikleriyle kısa zamanda sektörde en bilinen ve tercih edilen hosting ve alan tescil hizmeti veren firmalar arasında üst sıralarda yerini aldı. 2018 yılında, hızını alamayan İSİMKAYIT size özel en uygun fiyatlarla yapmış olduğu internet sitelerini takdirinize sunmaktadır. En kaliteli internet siteleriyle hem cebinize hemde göz zevkinize uygun olarak tasarlanmaktadır.
 

Hizmet  sektöründe rekabetçiliğin    önemine ve tetikleyici özelliğine    inanan İSİMKAYIT,  çıtayı yukarılara taşıyarak     2007    yılında Bireysel ve Kurumsal  müşterilere  hitaben yatırımlar yapıp alt yapısını güçlendirmiş ve VPS Sunucu,  VDS  Sunucu  ve Dedicated Sunucu hizmetlerini  bünyesine   katmıştır. Müşterilerini   göz önünde bulundurarak,  yapmış olduğu hizmetleri arttırarak, "Müşteri Memnuniyeti'ni    daha üst   seviyelere taşımıştır. İSİM KAYIT'ın bu güne dek yapmış olduğu bütün   yenilikler   siz değerli müşterilerimizi memnun etmek,   sizinde yapmak istediğiniz yeniliklere yardımcı olmaktır.

Başarının   yolu doğru     yatırımdan geçer” vizyonuyla yola çıkan İSİMKAYIT 2015 yılı başlarında ki yatırımları ile Bursa Lokasyon'un da Sunucu Barındırma ve Kabinnet hizmetlerini de bünyesine katarak hizmet   portföyünü hızla genişleterek yatırımlarına devam etmektedir. 

2017 yılı sonu   yatırımlarına devam eden İSİMKAYIT , Müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmek Yurt içinde barındırdığı sunucularının yanı sıra Yurt   dışında, Hollanda ve Fransa da   bulunan Veri Merkezleri ile anlaşmalar yaparak Kurumsal Üyelik çerçevesi kapsamında yurt dışında sunucu barındırma hizmet    almak isteyen müşterilerine de güvenli ve kesintisiz    hizmet vermeye başlamıştır. 

2018 yılında yatırım ve hizmetlerine aynı aşkla devam eden  İSİMKAYIT sektörde Web  Tasarım, Mobil yazılım, yazılım geliştirme, E-Ticaret, SEO ve Google Adwords Danışmanlığı hizmetlerini de bünyesine katarak sektörde alanını genişletip müşterilerine güven vererek büyümektedir. 

Sunucu ve Network Sistemlerinde Hızlı,    Pratik, Güvenli Çözümler !

Yenilikçiliği kendine ilke edinen    firmamız, İnternet ve Sunucu ortamındaki en yeni gelişmeleri bünyesine dahil ederek üst düzey performansı ve    memnuniyeti amaçlamıştır. 900+ üzerinde kendine ait fizksel ve sanal sunucuları ile birlikte, Yaklaşık 3000+'i aşkın Kurumsal ve Bireysel müşterisine hizmet vererek, bu hizmetin devamlılığını ilke edinen, kurulduğu günden bu güne kadar aynı prensiple çalışmalarına devam etmekte, müşteri memnuniyetine ve kaliteye önem vermektedir. 

Ürün yelpazesini genişletmesinin yanı sıra belirlediği odak hizmetleri güncel, ilgili son teknoloji ürünü tutarak müşterilerine olabildiğince maksimum performans ve üst düzey memnuniyet sunmaktadır... 

Firmamız, projelerinde birlikte çalıştığı iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktadır. Hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize sektörünün en iyi web hosting, web tasarım, yazılım geliştirme, mobil yazılım, seo, adwords danışmanlığı hizmetleri ve en kaliteli donanım sistemlerini sunmayı amaçlamıştır. 

Firmamız, RIPE NCC Member akredit üyesidir, böylelikle kendi IP Protokol hizmetlerini kendisi sağlamaktadır.

Tanıtım Videolarımız

İsim Kayıt Web Hosting Hizmetleri
İKMAN - Sanal Dünya Kahramanı
Sanal Dünyada Yeriniz Hazır!
Ekibimiz

Güçlü Kadromuzla Her Zaman Yanınızdayız!

Çözümlerimiz

Her ihtiyacınıza uygun çözüm sunmayı hedefliyoruz.

E-Ticaret Siteleri

Size özel tasarladığımız e-ticaret modülleri sayesinde internet üzerinde güvenli satış yapmak artık çok kolay.

Seo

Sitenizin Google arama moturunda üst sıralarda görünmesini istiyorsanız, güçlü seo çalışmalarımız ile yanınızdayız.

Grafik Tasarım

Sunduğumuz websiteleri grafik tasarım hizmetinizde içinde barındırmaktadır.Grafik tasarımı kullanılarak oluşturulan sitelerle, kendinizi rakiplerinize göre öne geçirebilirsiniz.

Web Tasarım

Firmanıza lâyık sıradışı ve profesyonel web tasarımları ile sizinde web siteniz akılda kalacak.

Mobil Uygulama

İK MOBİL YAZILIM olarak mobil yazılım ve tasarım ekibimiz ile kurumsal şirketlerin projelerini mobil çağına adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz.

Hosting Servisleri

Sizlere sunduğumuz gelişmiş hosting kontrol panelleri ile veri tabanı ,FTP, hosting hesapları ve DNS yönetimlerini, hesabınıza ait tüm özelleştirmeleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sizide mutlu müşteri kadromuzda görmeyi çok isteriz.

VDS Kirala