JS Bilgisayarınız desteklemiyor.

HOSTİNG HİZMETİ

RAKİPSİZ PERFORMANS

Cisco UCS Blade ve IBM Flash Storage altyapısı güvencesinde, SSD disklere göre çok daha yüksek performans sağlayan flash storage teknolojisi kullanılan rakipsiz cloud altyapımız ile projenize en uygun altyapıyı, ekonomik maliyetler ile oluşturabilir, kesintisiz ve yüksek performanslı hizmete kolayca erişebilirsiniz.

YEDEKLİ VE ESNEK ALTYAPI

Hosting hesabınızda barındırılan verileriniz, olası sorunlardan etkilenmemeniz için seçtiğiniz paketteki gün sayısına göre bağımsız donanımlar üzerinde yedeklenir ve ihtiyacınız olması halinde tarafınıza en çabuk şekilde sunulur. Bunun yanı sıra web sitenizin kaynak kullanım dinamiği doğrultusunda, mevcut hosting hizmetinizde herhangi bir kesinti yaşanmadan, hosting paketlerimiz arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

KOLAY KULLANIM

Sizlere sunduğumuz gelişmiş hosting kontrol panelleri ile veri tabanı yönetimi, FTP yönetimi, hosting hesap yönetimi, DNS yönetimi gibi işlemleri ve hesabınıza ait tüm özelleştirmeleri zaman kaybetmeden, kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

SINIRSIZ HİZMETLER

İSİMKAYIT web hosting çözümleri ile

- Sınırsız alt alan adı
- Sınırsız e-posta hesabı
- Sınırsız FTP hesabı

hizmetlerine sahip olursunuz.


%99.99 UPTIME GARANTİSİ

Türk Telekom, ve yurtdışı omurga bağlantıları üzerinden, yedekli çalışan network altyapısı ile %99,99 uptime garantisini ve yüksek SEO performansını sağlamaktadır.

SPAM & VİRÜS KORUMASI

Ücretsiz olarak sunduğumuz anti-spam ve anti-virüs koruma sistemlerimiz ile faaliyet gösteren e-posta adreslerinizin tamamı kesintisiz bir şekilde İSİMKAYIG koruması altına alınmaktadır.

WORDPRESS & JOOMLA & DRUPAL UYUMLU

Web hosting servislerimizden, Linux hosting servisimizi tercih etmeniz durumunda WordPress, Joomla, Drupal gibi içerik yönetim sistemlerini (CMS) sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Satın aldığınız servis sonrası destek ihtiyaçlarınızda müşteri destek ekibimize e-mail ve telefon ile ulaşabilirsiniz.