Seo hizmetler

Yazılım Geliştirme

Kara Kaplı Defterleri Kaldırma Zamanı Geldi!

Temel amacı arama motorlarında ilk sayfada yer almak ve potansiyel online müşterilerin dikkatini çekmektir. Ürün ve hizmetlerinin tanıtımı kurumsal imaj için çok önemlidir. Burada amaçlanan sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır. Bu nedenle, sizin için hedef ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda Google ve diğer önde gelen arama motorlarının şartlarına uygun strateji geliştirmekteyiz. SEO danışmanlık hizmetlerimiz web sitenizi ilk sayfalara getirecektir. Böylelikle diğer rakiplerinize nazaran daha fazla ziyaretçiye sahip olacak ve daha fazla tıklanacaksınız.

 İk yazılım farklı sektörler için geliştirdiği yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikte bir iş ortağıdır. Yönetim ve teknoloji alanındaki birikimlerini sektörel alandaki uzmanlıklarla birleştirerek, kurumunuzun iş yapılarına uygun; ihtiyaç duyulan sistem ve uygulamaları işletmenize değer katacak biçimde geliştirir. 


İK YAZILIM
 İk yazılım, taleplerinize uygun yazılım projelerinde tasarımdan, destek sürecine kadar her aşamada ihtiyaçlarınıza uçtan uçta çözüm üretir. Analiz aşamasından sonra projelerinizin kavramsal ve görsel tasarımları, Tasarım Grubumuz tarafından yapılır. Uygulama ve ara yüz tasarımları, İnternet üzerinden yayınlanan tasarım amaçlı prototipler halinde görüşünüze sunulur. Geliştirilecek uygulamanın her bir ara yüzü, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulur. Projenin sağlayacağı faydalar, başlangıç aşamasında belirlenir.

Teknik tasarımlar ve bilgi güvenliği tasarımlarının ardından, kodlama alt adımları, internet üzerinden yayınlanan geliştirme amaçlı prototiplere yansıtılır. Profesyonel bir anlayışla gerçekleştirilen uygulama geliştirme projenizi başından sonuna kadar takip etmeniz ve gelişmeleri izlemeniz mümkündür. Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi birçok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir ara yüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir. 

 İk yazılım, olarak ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizler için profesyonel çözümler sunmaya hazırız. Farklı sektörlere yazılım geliştirme çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan İK YAZILIM, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar. 
 İk yazılım proje geliştirme ve destek ekibi, yüksek teknolojiye dayalı uygulama geliştirme platformlarını ve global standartları kullanarak, yüksek performanslı ve etkin yazılımlar geliştirirler.Hemen şimdi iletişime geçerek bir fiyat teklifi alabilirsiniz.