Yazılım Geliştirme

Siz İsteyin Biz Yapalım!


Yazılım geliştirme

Hizmetlerin tanıtımı kurumların imajı için çok önemlidir. Asıl amacı sitede yer alan bilgi, hizmet veya satışları daha fazla ilgili kitleye ulaştırmaktır. Bu nedenle sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda Google ve diğer sitelerin şartlarına uygun strateji geliştirmekteyiz. SEO danışmanlık hizmetimiz sitenizi en ön sıralara taşıyacak ve daha çok tıklanmanızı sağlayacktır. Yazılım düzenli bir şekilde geliştirilir. Hedeflerin hazırlanması ve kodlamanın tasarımını da sizlerin için yapmaktayız. 

İK yazılım olarak, sizlere sunacağımız yazılım geliştirme hizmeti son derece modern ve hedeflenen kitleye uygun şekilde tasarlanıp sizlere aktarılmaktadır. Uzun yıllar süren iş deneyimimiz ve yapmış olduğumuz projelerle müşterilerimizden güven temini sağlıyoruz. İk yazılım Google ve diğer önde gelen araştırma sitelerinin standartlarına uygun şekilde sizler için çalışma yapmaktadır. Yaptığımız çalışmaları, alanında uzman yazılım test ekibimiz  inceleyip teyit ettikten sonra müşterilerimize sunuyor gerekli ilgi ve alakayı kendilerine gösteriyoruz. İK yazılım taleplerinize uygun yazılım projelerinde tasarımdan, destek sürecine kadar her aşamada ihtiyaçlarınıza çözüm üretir; Projemizin sağlayacağı faydalar, başlangıç aşamasında belirlenir. Projenizin gelişim aşamasını her an takip edebilme olanağı sağlar. İK yazılım olarak çok çalıştık ve başardık. 

CSS nedir?
Herhangi bir karakterin, rengi, büyüklüğü yada font gibi daha birçok özelliğini detaylı bir şekilde değiştirme olanağı sunar. Program özgün bir biçimde esnek kullanım sağlar. CSS’nin görevi bir web sitesi içerisindeki sayfaları tek tek düzenlemek yerine tamamını tek seferde düzenler. CSS’nin açılımı (Cascading  Style Sheets )’dir.

PHP nedir? 
Kısaca bir programlama dilidir. Açılımı (Hypertext Preprocesso)’dır. PHP ile dilediğiniz bütün sosyal medya gibi wordpress, arama motoru ve oyun gibi siteleri yapmak mümkündür. 

PYTHON nedir? 
Programlama dili veri bilimidir. Sistem otomasyonu, web ve API için temel bir yapıdır.
Hemen şimdi iletişime geçerek bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hemen şimdi iletişime geçerek bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

VDS Kirala