Hosting Hizmetler

Hosting Hizmeti

Hosting nedir ?
Alan adınızın üzerine açılmış olan web sitenizin verilerini sakladığı alana " hosting "denir.

Hosting alırken nelere dikkat etmeliyim ?
Alacağınız hostingin en önemli olanı güvenli olanıdır. Çünkü hosting aldığınız şirketin sunucularında sorun çıkması durumunda verileriniz kaybolması sizin için en kötü senaryo olabilir. Hosting sunucusu ne kadar hızlıysa sizin için o kadar avantajdır. Giren kullanıcılar sitenizin indekslenme hızına bağlı olarak siteniz hakkında bir ön yargı oluşturmaktadır.

işte tam bu devre biz giriyoruz
Hosting firmamız bu konuda size garanti vermektedir hızlı, ve kesintisiz performansımızla siz müşterilerimize canlı destek sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için sunucularımız sürekli monitör ederek %99. uptime özelliği sunmaktayız. Sorun çıkması halinde siz bize mesaj atmadan önce bulup düzeltiyoruz.
Size sunmuş olduğumuz diğer hizmetler;


RAKİPSİZ PERFORMANS
Cisco UCS Blade ve IBM Flash Storage altyapısı güvencesinde, SSD disklere göre çok daha yüksek performans  sağlayan flash storage teknolojisi kullanılan rakipsiz cloud altyapımız ile projenize en uygun altyapıyı, ekonomik maliyetler ile oluşturabilir, kesintisiz ve yüksek performanslı hizmete kolayca erişebilirsiniz.
 YEDEKLİ VE ESNEK ALTYAPI
Hosting hesabınızda barındırılan verileriniz, olası sorunlardan etkilenmemeniz için seçtiğiniz paketteki gün sayısına göre bağımsız donanımlar üzerinde yedeklenir ve ihtiyacınız olması halinde tarafınıza en çabuk şekilde sunulur.Bunun yanı sıra web sitenizin kaynak kullanım dinamiği doğrultusunda, mevcut hosting hizmetinizde herhangi bir kesinti yaşanmadan, hosting paketlerimiz arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. 
KOLAY KULLANIM
Sizlere sunduğumuz gelişmiş hosting kontrol panelleri ile veri tabanı yönetimi, FTP yönetimi, hosting hesap yönetimi, DNS yönetimi gibi işlemleri ve hesabınıza ait tüm özelleştirmeleri zaman kaybetmeden, kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 


7/24 canlı desteğimizle bir sorunla karşılaştığınız takdirde yardım alıp sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.