Hosting Hizmetler

Hosting

Kesintisiz ve Hızlı

Hosting nedir ?

Hosting hizmetleri sitenizi internet ortamında web sunuculara  en iyi kalitede yansıtmanıza ve saklamanıza  olanak sağlayacaktır. Bu konuda hosting güvenliği en önemli kriterdir. Aksi takdirde verilerinizi, erişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi kaybedebilirsiniz. Kötü bir hosting hizmeti alındığı takdirde sitenizin akış hızı aksayacak ve site erişimlerinizde ve performansınızda problemler yaşanarak son kullanıcılarınız sağlıklı bir şekilde sitenizi ziyaret edemeyecektir.

Hosting hizmeti alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Hosting aldığımız firmanın alt yapısının güçlü olup olmaması, firmanın geçmişine, hosting kaynaklarınızın ihtiyacınızı karşıladığına, hosting fiyatlarının diğer firmalar ile karşılaştırılması, firmanın alt yapısının bulunduğu lokasyon ve lokasyona ait internet ortamındaki yorumlarında önemli etkisi vardır.

Hosting güvenliği nasıl sağlanır ?

Hosting güvenliği, web sitesinde kullanılan yazılıma ve hostingine bağlıdır. Hosting hizmeti aldığımız firma Türk Telekomünikasyon standartlarına uygun olmalıdır. Hostingizde kullanılan tüm şifrelerinizi en az 12 haneden oluşan, büyük küçük harf ve özel karakterler barındıracak şekilde belirlemeli ve belirlediğimiz şifreleri düzenli aralıklarda güncellemelisiniz. Aldığımız hosting hizmeti firmasının, hacklenme gibi sistem güvenliği sorunlarını sürekli olarak takip eden yazılımlara sahip olması gerekmektedir. Hostinge yüklenen dosyalardaki virüs tehlikesine karşı mutlaka bilgisayarınızda antivirüs programları bulundurmalısınız. Sunucunun ne kadar güçlü bir altyapısı var ise  o kadar güvende demektir. Hesaplarınıza giriş çıkışlarınızı kaydedebilirsiniz, bu sayede sizin bilginiz dışında giriş çıkışları engellemiş olursunuz.

SSL, internet ortamında çok yaygın kullanılan bir güvenlik sertifikasıdır. Günümüzün olmazsa olmazlarından olan SSL'in açılımı "Secure Sockets Layer" olup, türkçe açılımı ise "Güvenli Giriş Katmanı"dır. Sunucu ve kullanıcı arasındaki paketleri şifreleyerek veri trafiğinin güvenliğini sağlar. SSL, genellikle alışveriş sitelerinde zorunlu olup alıcı ve site sahibinin gizliliğini sağlar. 

Hosting firmamız, sizlere en güvenli ve hızlı hizmeti sağlamaktadır. Alanlarında  Uzman ekibimiz, sorun çözme kabiliyeti ile ihtiyaçlarınıza uygun tekliflerle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Hosting türlerimiz

-Bireysel Hosting; Sitenizde verilerinizi yayımlamak ve depolamak için kullanılan hosting hizmetlerinden biridir. Daha önce hosting hizmeti kullanan ve kullandıkları hizmetten memnun kalmayanlar için, bireysel hosting hizmetlerimizi iyileştirilmiş ve siz değerli web sitesi sahiplerine sunulmuştur. Bireysel hosting; düşük bütçe ile  ihtiyaçları giderilebilmektedir.

-Kurumsal Hosting; Kurumlara özel olarak hazırlanan yüksek mali kaynaklara sahip bir hosting hizmetidir. Kurumsal hostingi kullanan firmalar daha çok e-mail trafiğine sahip olan firmalardır. Paketler halinde düzenlenmektedir. Diğer hostinglere göre daha fazla internet alanına ihtiyaç vardır.

-Wordpress Hosting; Blog sitesi ya da web sitesi kullanmak isteyenler için en kolay kuruluma sahip olan wordpress açık kaynak kodlu web sitesi hizmetidir.

-Multi Hosting; Birden fazla web sitesini tek bir hosting içerisinde yayımlar. Bu sayede farklı alan adlarınız için yeni bir hosting satın almaya ihtiyaç duyulmamaktadır. Multi hosting hizmetinde barınan web siteleri tek bir kaynak kullanmaktadır.

-NVMe SSD ve fiber alt yapılı yüksek performanslı hosting hizmetlerine isimkayit.com dan ulaşabilirsiniz.VDS Kirala