Giriş Yap Kayıt Ol

Web siteniz, dijital dünyadaki vitrininizdir.


Web sitenizin tasarım ve içeriği ancak profesyonel ellerde amacına ulaşılabilir olduğunu unutmayınız. 

İsim Kayıt Web Software ekibi olarak, firmanızın kurumsal kimliğine uygun, etkileşimli, hızlı ve modern tasarımlar ile sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda profesyonel çözümler üretiyor. Web tasarım ekibimiz, derin tecrübeleri ile birçok alanda yaptıkları araştırmalar ve geliştirmeler ışığında işinize kurumsal bir kimlik kazandırarak başarıya ulaştıracak en uygun web tasarımlarını profesyonel bakış açısıyla gözler önüne sermektedir. 

Kurumsal yapınıza dinamizm katacak web tasarımlarımız , internet ortamındaki dinamik yapısıyla web sayfalarının işlevlerini artırarak ürünlerinizin tanıtımlarının daha hızlı, daha geniş ve ayrıntılı olmasını sağlayacak, müşteri, bayi ve dağıtım firmalarınızın her an güncel bilgiye ulaşmalarını kolaylaştıracaktır. 

Responsive olan tüm web tasarımlarımız, farklı ekran ölçülerine sahip cihazlarda yapısının bozulmadan dolaşılabilmesini sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Web sayfalarınız her cihazda orijinal yapısıyla görünecektir. Web tasarım mimarlarımız aynı zamanda Kurumsal yapınıza dinamizm katacak seo çalışmaları yaparak Web Sitenizin rakiplerinize oranla daha üst sıralarda görüntülenmesini sağlamaktadır.

Tasarımlarımızın her adımında sizinle birlikte etkileşimli olarak çalışmaktayız. Var olan tasarımdaki eksiklikler hakkında ortak fikir yürüterek en iyi sonucu almaya çalışmaktayız. Bu yüzden sizi bir müşteri olarak değil ekibin bir parçası olarak görüyoruz.  

WEB TASARIM'da, sizin de isteklerinizi göz önünde bulundurarak, yapıcağımız internet sitelerinin,rakiplerinizin sitelerinden daha fazla tıklanacağı konusunda kendimize olan güvenimiz tamdır. İSİM KAYIT yapmış olduğu bütün işleri çok hassas titizlik içerisinde yapıp takdirinize sunmaktadır.

Web sitesi firmanızın vitrini niteliğinde olup, firmanızın güvenirliği ve imajını yansıtması için çok önemli bir araçtır. Bu aşamada sizi diğer firmalardan ayıran yegane olgu web sitenizin & web kimliğinizin görünümüdür. 


Firmamızın web tasarım hizmetlerindeki amacı;

İçeriği anlaşılır, yaratıcı ve görsel estetiğe sahip, kullanıcının sitede kaybolmadan rahatça dolaşabilmesinin sağlanabildiği, amaca yönelik, sitede kullanılan tüm içeriğin kurum kimliği ile uyumlu, kullanıcının sıkılmadan siteniz içerisinde dolaşabildiği , sitenize girdiği zaman çıkmak istemediği  siteler oluşturarak  onu destekleyici bir şekilde planlanmasını sağlamaktır.

Web sitenize ulaşan hedef kitleniz sizi sanal ortamda tanımaya çalışacağını düşünürsek web tasarımınızın dinamik,  etkileyici,  kullanışlı,  ziyaretçi dostu olması gerekir.
Bizde, bizden beklentilerinizin farkında olup, sizlere sizin bile hayal edemeyecğiniz kalitede, içerikleri ideal , kullanıcı sıkmadan sitenizde dilediğince  sorf yapabilmesini sağlayacak , hem siz müşterilerimizi hemde sitenize ziyaret edecek kullanıcıları memnun edecek şekilde tasarlanmaktayız.

Unutulmamalıdır ki en iyi web tasarım, sizi en başarılı şekilde yansıtan çizgilerle oluşur. İK WEB Tasarım olarak son teknolojiler ile hazırladığımız web tasarımları tamamen sizi yansıtan, sektörünüzün öncüsü olma yolunda kaliteli, güven verici çalışmalar olacaktır.


Web Tasarımda Kullandığımız Teknolojiler

Siz değerli müşterilerimiz için ürettiğimiz web sitelerinde, günümüzde bulunan son teknolojileri kullanıyoruz. Çağımıza uygun yenilik ve güzellikte tasarlanan web siteniz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 çalışıyoruz.
SİZDE EN DOĞRU VE KALİTELİ İNTERNET SİTELERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİM'E GEÇİN.

Sizler için tasarlıyoruz

Tüm işlerimizi son teknolojilere optimize, temiz ve etkin kodlama ile hazırlıyoruz.

WEB TASARIM

Hayalinizdeki tasarıma en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Özgün tasarımlarla işinizi cazip hale getiriyoruz.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Projenizi IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda yayınlamak üzere geliştiriyoruz. Modern, şık, hızlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME

Web sitelerinizin yazılımını ve algortimasını geliştirerek sizlere en performanslı çözümü tespit edip uyguluyoruz. Bu sayede dünyadaki milyarlarca site içerisinde siteniz asla kabolmayacak.

GOOGLE ADWORDS YÖNETİMİ

Google reklamlarını etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bu sayede reklamları bilinçli olarak yöneteceğinizden cebinizden fazla para çıkmayarak ekonomik reklam bütçesi oluşturabilirsiniz.

E-TİCARET YAZILIMI

En işlek caddede 7/24 açık bir dükkana sahip olmak ister miydiniz? Cevabınız EVET ise E-ticaret modüllerimiz sayesinde bu isteğinize internet ortamında milyarlarca insan ile sizleri kavuşturabiliriz.

SEO OPTIMIZASYONU

Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi dev arama motorlarında rakiplerinize fark atarak ilk sayfalara çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Sizin için özel hazırladığımız yazılımınıza entegre SEO Botumuz sayesinde rakiplerinize göre 1 puan önde başlayarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Hemen Alışveriş Yap !

Mağazamızdan dilediğiniz gibi web sitenizi oluşturabilirsiniz.