Giriş Yap Kayıt Ol

SEO NEDİR?

Temel amacı arama motorlarında ilk sayfada yer alamak ve potansiyel online müşterilerin dikkatini çekmektir. Ürün ve hizmetlerinin tanıtımı kurumsal imaj için çok önemlidir. Burada amaçlanan sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır. Bu nedenle, sizin için hedef ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda Google ve diğer önde gelen arama motorlarının şartlarına uygun strateji geliştirmekteyiz. 

SEO danışmanlık hizmetlerimiz web sitenizi ilk sayfalara getirecektir. böylelikle diğer rakiplerinize nazaran daha fazla ziyaretçiye sahip olacak ve daha fazla tıklanacaksınız.

SEO, web sitelerinin ilgili anahtar kelimelerdeki arama sonuçlarında daha iyi pozisyonlarda yer alması için arama motorlarının işleyiş yapısına en uygun şekilde geliştirilmesini sağlayan işlemler bütünüdür. Temelde site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. 


1)SEO (Search Engine Optimization)

Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir.


2)SİTE DIŞI SEO

Adına belirlenen tüm kriterlere uyum sağlamak, firma veya kuruluşunuzun mecradaki imajını yeniler ve popülerliğini kolaylaştırır.


Anahtar kelime oranı ve İçeriği

Sitenizin açılış hızını ve iç dosyalarınızın performans ölçümlerini yaparak, artırmak için gerekli olan anahtar kelime oranı ve içeriği hakkında daha fazla bilgi elde etmenizi sağlayan iç SEO uzmanlarımızdır. 

Sitenizin her platformda düzgün görüntülene bildiği, sitenizin bulunduğu sunucuların performans bilgilerini öğrenerek sosyal medya yaygınlığınızı ve alexa puanlarınızı artırmanızı sağlayan dış SEO uzmanlarımızdır. 

En önemli amacımız ziyaretçilerinizi en uzun süre web sitenizde tutarak satın alma isteğini güçlendirmek, ziyaretçiyi müşteriye dönüştürmektir. 

Bizim web sitelerini yaparken kullandığımız öncelikli yapı iç seo dediğimiz site içi optimizasyon yapısını kurgulayarak web sayfalarını mantık çerçevesinde bağlamak, sadece bağlamakla kalmayıp arama motorlarına web sitemizin erişilen sayfasının hangi bilgileri içerdiğini, insanlara hangi amaçla hitap ettiğini belirtmek, tanıtmaktır. 


Seo uyumlu web sitesi kurgusunda uygulanan bu tekniğe iç seo; yani web sitesi içinde yapılandırılmış arama motoru optimizasyonu uyumluluğu diyebiliriz. Arama motorlarına ait robotlar; diğer adıyla arama motoru botu, web sayfanıza ulaştığında belli başlı yollar izleyerek sitenizi indeksleyerek kayıt altına alır ve sitenizin ilişkilendirilmiş kategorilerde bulunmalarını sağlarlar. İK WEB Software olarak bizler sitelerinizi kullanıcılara ulaştırırken bu yapıyı kurguluyarak uyguluyor, internet sitenizi iç seo kurallarına uyumlu şekilde teslim ediyoruz. 


Web sayfası güncel kod yapısıyla düzgün şekilde kodlayarak, arama motoru botları siteye geldiklerinde yabancılık çekmeden alıştıkları sistem dahilinde sayfalarınızı kolayca kayıt altına alacaklardır. Kendisini arama motorının botlarına doğru anahtar kelime ve kaliteli organize edilmiş etiketlerle tanıtabilen web siteniz, iyi puanlar alarak sıralamada ilerilere fevkalade kolay adımlarla yükselecektir. Seo uzmanlarımız internet işletmenizden reklamsız sürekli gelir elde etmenizi sağlayacaklardır. 

Sizler için tasarlıyoruz

Tüm işlerimizi son teknolojilere optimize, temiz ve etkin kodlama ile hazırlıyoruz.

WEB TASARIM

Hayalinizdeki tasarıma en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Özgün tasarımlarla işinizi cazip hale getiriyoruz.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Projenizi IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda yayınlamak üzere geliştiriyoruz. Modern, şık, hızlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME

Web sitelerinizin yazılımını ve algortimasını geliştirerek sizlere en performanslı çözümü tespit edip uyguluyoruz. Bu sayede dünyadaki milyarlarca site içerisinde siteniz asla kabolmayacak.

GOOGLE ADWORDS YÖNETİMİ

Google reklamlarını etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bu sayede reklamları bilinçli olarak yöneteceğinizden cebinizden fazla para çıkmayarak ekonomik reklam bütçesi oluşturabilirsiniz.

E-TİCARET YAZILIMI

En işlek caddede 7/24 açık bir dükkana sahip olmak ister miydiniz? Cevabınız EVET ise E-ticaret modüllerimiz sayesinde bu isteğinize internet ortamında milyarlarca insan ile sizleri kavuşturabiliriz.

SEO OPTIMIZASYONU

Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi dev arama motorlarında rakiplerinize fark atarak ilk sayfalara çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Sizin için özel hazırladığımız yazılımınıza entegre SEO Botumuz sayesinde rakiplerinize göre 1 puan önde başlayarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Hemen Alışveriş Yap !

Mağazamızdan dilediğiniz gibi web sitenizi oluşturabilirsiniz.