Giriş Yap Kayıt Ol

Mobil Uygulama Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

O Zaman Doğru Yerdesiniz!

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde her geçen gün mobil cihaz kullanıcı sayısı da bu hızla artmaktadır. Mobil internet bağlantı hızının (4.5G), yerel internet hızına rakip olmaya başlaması ile şirketlerin mobil yazılım ihtiyaçları kaçınılmaz olmuştur. İK MOBİL YAZILIM mobil yazılım konusunda deneyimli uzman ekibiyle, Web ve mobil yazılım çözümleri gibi her türlü mobil platformda şirketlerin ihtiyaçlarına uygun mobil yazılımlar üretmektedir.

İK Mobil Yazılım olarak talep etmiş olduğunuz uygulamanızın projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerde yanınızdayız. İK Mobil Yazılım uygulama geliştirme hizmetleri ; Android ve iOS platformlar üzerinde, sektörlerden bağımsız, ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulamayı hayata geçirebiliriz.

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte, günümüzde kurumlar, ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en kolay ve hızlı yoldan ulaştırabilmesi önemli bir ihtiyaca dönüşmüştür. Bu nedenle mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar dijital dünyaya kolay erişimin anahtarı haline gelmiştir.


Mobil Uygulama Geliştirme ikwebtasarim.com

Mobil cihazların ortaya çıkışı ve hızla yaygınlaşmasıyla birlikte mobil çağı başlamıştır.İK MOBİL YAZILIM olarak mobil yazılım ve tasarım ekibimiz ile kurumsal şirketlerin projelerini bu teknoloji ve mobil çağına adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Sağladığımız çözümler ile şirketlere, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanırken, mobil projenizi yapılandırıyor, tasarlıyor, geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz.

İK MOBİL YAZILIM, kurumsal kimliğiniz ve şirket kurallarınız doğrultusunda çalışarak, müşteri odaklı tasarım uygulamalarınızı, rekabetçi pazarda ürünlerinizi diğerlerinden farklılaştıracaktır.


Hemen şimdi iletişime geçerek bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sizler için tasarlıyoruz

Tüm işlerimizi son teknolojilere optimize, temiz ve etkin kodlama ile hazırlıyoruz.

WEB TASARIM

Hayalinizdeki tasarıma en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Özgün tasarımlarla işinizi cazip hale getiriyoruz.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Projenizi IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda yayınlamak üzere geliştiriyoruz. Modern, şık, hızlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME

Web sitelerinizin yazılımını ve algortimasını geliştirerek sizlere en performanslı çözümü tespit edip uyguluyoruz. Bu sayede dünyadaki milyarlarca site içerisinde siteniz asla kabolmayacak.

GOOGLE ADWORDS YÖNETİMİ

Google reklamlarını etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bu sayede reklamları bilinçli olarak yöneteceğinizden cebinizden fazla para çıkmayarak ekonomik reklam bütçesi oluşturabilirsiniz.

E-TİCARET YAZILIMI

En işlek caddede 7/24 açık bir dükkana sahip olmak ister miydiniz? Cevabınız EVET ise E-ticaret modüllerimiz sayesinde bu isteğinize internet ortamında milyarlarca insan ile sizleri kavuşturabiliriz.

SEO OPTIMIZASYONU

Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi dev arama motorlarında rakiplerinize fark atarak ilk sayfalara çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Sizin için özel hazırladığımız yazılımınıza entegre SEO Botumuz sayesinde rakiplerinize göre 1 puan önde başlayarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Hemen Alışveriş Yap !

Mağazamızdan dilediğiniz gibi web sitenizi oluşturabilirsiniz.