Giriş Yap Kayıt Ol
338.5x264.094 (Original: 596x465)

WEB & HOSTİNG HİZMETLERİ

RAKİPSİZ PERFORMANS

Cisco UCS Blade ve IBM Flash Storage altyapısı güvencesinde, SSD disklere göre çok daha yüksek performans sağlayan flash storage teknolojisi kullanılan rakipsiz cloud altyapımız ile projenize en uygun altyapıyı, ekonomik maliyetler ile oluşturabilir, kesintisiz ve yüksek performanslı hizmete kolayca erişebilirsiniz. 


YEDEKLİ VE ESNEK ALTYAPI

Hosting hesabınızda barındırılan verileriniz, olası sorunlardan etkilenmemeniz için seçtiğiniz paketteki gün sayısına göre bağımsız donanımlar üzerinde yedeklenir ve ihtiyacınız olması halinde tarafınıza en çabuk şekilde sunulur. Bunun yanı sıra web sitenizin kaynak kullanım dinamiği doğrultusunda, mevcut hosting hizmetinizde herhangi bir kesinti yaşanmadan, hosting paketlerimiz arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. 


KOLAY KULLANIM

Sizlere sunduğumuz gelişmiş hosting kontrol panelleri ile veri tabanı yönetimi, FTP yönetimi, hosting hesap yönetimi, DNS yönetimi gibi işlemleri ve hesabınıza ait tüm özelleştirmeleri zaman kaybetmeden, kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. SINIRSIZ HİZMETLER

İSİMKAYIT web hosting çözümleri ile 
- Sınırsız alt alan adı 
- Sınırsız e-posta hesabı
- Sınırsız FTP hesabı 
hizmetlerine sahip olursunuz.%99.99 UPTIME GARANTİSİ

Türk Telekom, ve yurtdışı omurga bağlantıları üzerinden, yedekli çalışan network altyapısı ile %99,99 uptime garantisini ve yüksek SEO performansını sağlamaktadır. 


SPAM & VİRÜS KORUMASI

Ücretsiz olarak sunduğumuz anti-spam ve anti-virüs koruma sistemlerimiz ile faaliyet gösteren e-posta adreslerinizin tamamı kesintisiz bir şekilde İSİMKAYIG koruması altına alınmaktadır.


WORDPRESS & JOOMLA & DRUPAL UYUMLU

Web hosting servislerimizden, Linux hosting servisimizi tercih etmeniz durumunda WordPress, Joomla, Drupal gibi içerik yönetim sistemlerini (CMS) sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz


MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Satın aldığınız servis sonrası destek ihtiyaçlarınızda müşteri destek ekibimize e-mail ve telefon ile ulaşabilirsiniz.
Sizler için tasarlıyoruz

Tüm işlerimizi son teknolojilere optimize, temiz ve etkin kodlama ile hazırlıyoruz.

WEB TASARIM

Hayalinizdeki tasarıma en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Özgün tasarımlarla işinizi cazip hale getiriyoruz.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Projenizi IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda yayınlamak üzere geliştiriyoruz. Modern, şık, hızlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME

Web sitelerinizin yazılımını ve algortimasını geliştirerek sizlere en performanslı çözümü tespit edip uyguluyoruz. Bu sayede dünyadaki milyarlarca site içerisinde siteniz asla kabolmayacak.

GOOGLE ADWORDS YÖNETİMİ

Google reklamlarını etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bu sayede reklamları bilinçli olarak yöneteceğinizden cebinizden fazla para çıkmayarak ekonomik reklam bütçesi oluşturabilirsiniz.

E-TİCARET YAZILIMI

En işlek caddede 7/24 açık bir dükkana sahip olmak ister miydiniz? Cevabınız EVET ise E-ticaret modüllerimiz sayesinde bu isteğinize internet ortamında milyarlarca insan ile sizleri kavuşturabiliriz.

SEO OPTIMIZASYONU

Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi dev arama motorlarında rakiplerinize fark atarak ilk sayfalara çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Sizin için özel hazırladığımız yazılımınıza entegre SEO Botumuz sayesinde rakiplerinize göre 1 puan önde başlayarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Hemen Alışveriş Yap !

Mağazamızdan dilediğiniz gibi web sitenizi oluşturabilirsiniz.