Giriş Yap Kayıt Ol

Artık Dijital Reklam Zamanı

Dünyanın hızla geliştiği günümüzde online reklamcılık sektörü ülkemizde ve dünyada hızla büyümeye devam etmektedir. Çevrimiçi reklamcılık büyüme oranları diğer geleneksel reklam kanallarına göre çok daha yüksek seviyelerde ilerlemektedir. Bunun sebepleri, ülkemizdeki internet kullanım oranları ve genç nüfusun yüksek olması diyebiliriz. 


Daha fazla müşteriye ulaşmak, internet sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, e-ticaret satışlarınızı artırmak, işletmenizin telefon trafiğini artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi birçok farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde tüm bunları kolayca yapabilirsiniz.


Reklamlarınızı istediğiniz lokasyonda yayınlayabilir. Google arama sonuçlarında reklamlarınız göründüğünde değil; yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde arandığınızda ödeme yaparsınız. Kısacası müşterilerinize ulaştığınızda yani reklamlarınız işe yaradığında ücret ödersiniz.


AdWords uzman desteği ala bilir yada Google AdWords ile reklamlarınızı kendiniz kolayca yönetebilirsiniz.


Potansiyel müşterileriniz reklamınızı Google arama sonuçlarında tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya mobil arama sonuçlarından ARA butonuna dokunup Diğer bir ifadeyle, Google AdWords'te reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.


Google AdWords reklamlarına ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Birçok işletme günlük en az 20 - 30 TL bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.


AdWords hesabınızı şimdi birlikte oluşturmak ve detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken 0850 290 33 44 numaralı çağrı merkezini aramak yada aşağıdaki formu doldurmak.


Google Adwords görüntülü reklam ağı iki milyonu aşkın Google’a kayıtlı sitede ayrıntılı hedefleme kullanarak reklam yayınlamanızı sağlayan bir Adwords reklam modelidir. İlgili kullanıcılar çeşitli sitelerde gezinirken, görsel olarak güçlü reklamlarla onları yakalayarak işlem gerçekleştirmelerini sağlayabiliriz. Görüntülü reklam ağı, satın alma döngüsündeki kullanıcıların dikkatini önceden çekmede faydalı olur. Özellikle, farkındalık yaratma reklamları için ideal bir seçimdir. 


Google Alışveriş Reklamlarının ve Google Adwords Avantajları


 • Rakiplerinizden önde olursunuz
 • Yeni müşteriler sizi bulur
 • Pazarlama bütçenizde tasarruf sağlarsınız
 • Satışlarınızda artış yakalarsınız
 • Kampanyalarınız, uzmanlarımız tarafından hazırlanır
 • Sadece tıklama/ziyaretçi başına ödeme yaparsınız
 • Tıklanma oranı yüksek trafiğiniz olur
 • Daha nitelikli olası satışlar yaparsınız
 • Web sitesine gitmeden aramada zengin ürün bilgisi
 • Daha geniş görünürlük
 • Etkili hedefleme yöntemleri
 • Hızlı ve Esnek bir yapı
 • Kampanyalarınızı yönetmek için etkili bir panel
 • İyi hazırlanmış reklamlar ile geri dönüşler etkili olur
 • Google Adwords Uzmanından yardım alarak bütün avantajlardan yaralanabilirsiniz


Hemen şimdi İletişim geçerek bir fiyat teklifi alabilirsiniz.


Sizler için tasarlıyoruz

Tüm işlerimizi son teknolojilere optimize, temiz ve etkin kodlama ile hazırlıyoruz.

WEB TASARIM

Hayalinizdeki tasarıma en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Özgün tasarımlarla işinizi cazip hale getiriyoruz.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Projenizi IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda yayınlamak üzere geliştiriyoruz. Modern, şık, hızlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME

Web sitelerinizin yazılımını ve algortimasını geliştirerek sizlere en performanslı çözümü tespit edip uyguluyoruz. Bu sayede dünyadaki milyarlarca site içerisinde siteniz asla kabolmayacak.

GOOGLE ADWORDS YÖNETİMİ

Google reklamlarını etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bu sayede reklamları bilinçli olarak yöneteceğinizden cebinizden fazla para çıkmayarak ekonomik reklam bütçesi oluşturabilirsiniz.

E-TİCARET YAZILIMI

En işlek caddede 7/24 açık bir dükkana sahip olmak ister miydiniz? Cevabınız EVET ise E-ticaret modüllerimiz sayesinde bu isteğinize internet ortamında milyarlarca insan ile sizleri kavuşturabiliriz.

SEO OPTIMIZASYONU

Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi dev arama motorlarında rakiplerinize fark atarak ilk sayfalara çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Sizin için özel hazırladığımız yazılımınıza entegre SEO Botumuz sayesinde rakiplerinize göre 1 puan önde başlayarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Hemen Alışveriş Yap !

Mağazamızdan dilediğiniz gibi web sitenizi oluşturabilirsiniz.