Giriş Yap Kayıt Ol

En işlek caddede 7/24 açık bir mağazaya sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.


Size özel tasarladığımız e-ticaret modülleri sayesinde internet üzerinde güvenli satış yapmak artık çok kolay. 

Kolay kullanımlı, kullanıcı dostu yönetici arayüzü ve müşteri deneyimleriyle geliştirilmiş modüllerle işinizi rahatça yönetebilirsiniz. 

Hayal ettiğiniz size özgü işinize uygun en kullanışlı sanal mağaza tasarımlarıyla rakiplerinize fark atacaksınız. 

Yazılım ekibimiz tarafından sürekli geliştirilen Yönetim Paneline eklenen her özellikten yararlanabileceksiniz. 

yönetim paneli içerisinde anlamadığınız yerleri çekinmeden sorabilir. profesyonel ekibimzden yardım alabilrisiniz.


Veri merkezimizde kullandığımız kusursuz ve yüksek güvenlikli altyapımız ile verileriniz daima güvende olup, Teknik Destek İhtiyaç duyduğunuz her an 7/24 size destek olmayı bekleyen ekip arkadaşlarımız hazır bulunmaktadır. 


Esnek Altyapı Mevcut sistemlerimiz ile entegre edilerek uyumlu bir şekilde çalışır. Bu sayede güvenli, esnek ve modüler bir E-Ticaret altyapısına sahip olursunuz. 

Siz dinlenirken bile 7/24 açık e-ticaret siteniz çalışmaya devam etsin, sürekli kazanın. 

E-ticaret paketi sayesinde n11 - gittigidiyor - hepsiburada gibi E-Ticaret sitelerine kolaylıkla entegrasyon sağlayabilirisiniz. 

Web siteniz üzerinden ürün ve kategori yönetiminizi rahat ve güvenle yapabilirsiniz. Müşterileriniz ödemelerini banka havalesi modülünü kullanarak güvenle yapabilirler. 

Farklı ödeme seçenekleri sunarak müşterilerinizi rahatlatabileceğiniz kapıda ödeme modül entegrasyonu, müşterilerinizin kolaylıkla alışveriş yapmasını sağlayan sipariş ve kargo modülü entegrasyonu yapılır. Web sitenizin daha fazla kitleye ulaşabilmesi için gerekli haber ve içerik bilgisi içeren anket modülü entegre edilebilir.
Hemen şimdi İletişim geçerek bir fiyat teklifi alabilirsiniz.Sizler için tasarlıyoruz

Tüm işlerimizi son teknolojilere optimize, temiz ve etkin kodlama ile hazırlıyoruz.

WEB TASARIM

Hayalinizdeki tasarıma en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Özgün tasarımlarla işinizi cazip hale getiriyoruz.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Projenizi IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda yayınlamak üzere geliştiriyoruz. Modern, şık, hızlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME

Web sitelerinizin yazılımını ve algortimasını geliştirerek sizlere en performanslı çözümü tespit edip uyguluyoruz. Bu sayede dünyadaki milyarlarca site içerisinde siteniz asla kabolmayacak.

GOOGLE ADWORDS YÖNETİMİ

Google reklamlarını etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bu sayede reklamları bilinçli olarak yöneteceğinizden cebinizden fazla para çıkmayarak ekonomik reklam bütçesi oluşturabilirsiniz.

E-TİCARET YAZILIMI

En işlek caddede 7/24 açık bir dükkana sahip olmak ister miydiniz? Cevabınız EVET ise E-ticaret modüllerimiz sayesinde bu isteğinize internet ortamında milyarlarca insan ile sizleri kavuşturabiliriz.

SEO OPTIMIZASYONU

Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi dev arama motorlarında rakiplerinize fark atarak ilk sayfalara çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Sizin için özel hazırladığımız yazılımınıza entegre SEO Botumuz sayesinde rakiplerinize göre 1 puan önde başlayarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Hemen Alışveriş Yap !

Mağazamızdan dilediğiniz gibi web sitenizi oluşturabilirsiniz.