Giriş Yap Kayıt Ol

Kendi yazılımımız, kendi networkümüz

İSİMKAYIT ekibi olarak hedefimiz ekonomik fiyat ve uzman personel desteğimizi, DGN Teknoloji ve Türk Telekom'a ait Gayrettepe veri merkezinin kesintisiz network altyapısını birleştirip, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmaktır.

Yüksek teknolojimizi geniş bir yelpazede ihtiyaçlara göre şekillendirerek private data space, co-location sunucu barındırma, dedicated sunucu kiralama, web hosting alanları, sanal sunucular ve geniş bant internet erişim hizmetleri sunuyoruz.


Network Altyapısı & Firewall

Şehir şebekesinden bağımsız olarak, yeraltı kablolar ile datacenter'a iletilen elektrik enerjisi, paylaşımsız ve fiziksel olarak korunan trafo üzerinden UPS'lere ulaşmaktadır. 


Yedekli jenaratör sistemi uzun sürebilecek enerji kesintilerinde belirlenen zaman dilimlerinde sırası ile jenaratörleri çalıştırmakta ve olası arıza durumlarının önüne geçmektedir. Şebeke enerjisinde oluşabilecek herhangi bir dalgalanmaya karşı yedekli UPS sistemi tüm yükü online olarak izlemekte ve filtrelemektedir.. 


Türkiye'de ilk kez kullanılan Juniper marka router-firewall üzerinde sonlanan fiber hatlar yine projelendirilmesi Juniper ile ortaklaşa hazırlanan networke ulaşmaktadır. Layer 3 datacenter network yapısında tüm portlar v-lan olarak ayrılmış durumdadır. Cat6-UTP HF kablolar ile yapılan network kablolaması ile iç network performansı kusursuz hale getirilmiştir. 


Donanım Altyapısı

Sunucu altyapımız gerçek sunuculardan oluşmaktadır. 

Donanım olarak HP Proline rack tipi kurumsal sunucular kullanmaktayız.

Sunucularımızın büyük bir bölümünün konfigürasyonu; 

Intel E5 Çift İşlemci (toplam 16 Core / 12 Core) 

E-SSD / SAS Hard Diskler, 

256 GB ECC Registered Ram 

Bunun yanı sıra aşağıdaki konfigürasyonuna sahip olanlarda mevcuttur.

Intel E3 işlemci 

E-SDD / SAS Hard Diskler, 

32 GB Ecc Registered RaM 


Envanterimizde 400 den fazla gerçek kurumsal sunucu bulunmaktadır. Bu sunucuların 130'dan fazlası standart özelliklere sahip HP sunuculardan oluşmaktadır. Sunucularımızda Windows ve Linux tabanlı hosting hizmetlerini kesintisiz ve en yüksek performans ile verebilmekteyiz. Network güvenlik donanımı olarak Juniper Netscreen model firewall kullanılmaktadır. Sunucularımızın ve network donanımlarımızın tümü kendimize aittir.

Yazılım Altyapısı

İSİMKAYIT sunucuları üzerinde işletim sistemleri, hosting kontrol panelleri ve destek yazılımları olmak üzere birçok yazılım kullanılmaktadır. Kullandığımız yazılımların hepsi lisanslıdır. Lisanslı yazılım kullanılmasının en önemli avantajı yazılım güncellemelerinin devamlı olarak tedarik edilebilmesi

Sizler için tasarlıyoruz

Tüm işlerimizi son teknolojilere optimize, temiz ve etkin kodlama ile hazırlıyoruz.

WEB TASARIM

Hayalinizdeki tasarıma en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Özgün tasarımlarla işinizi cazip hale getiriyoruz.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Projenizi IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda yayınlamak üzere geliştiriyoruz. Modern, şık, hızlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME

Web sitelerinizin yazılımını ve algortimasını geliştirerek sizlere en performanslı çözümü tespit edip uyguluyoruz. Bu sayede dünyadaki milyarlarca site içerisinde siteniz asla kabolmayacak.

GOOGLE ADWORDS YÖNETİMİ

Google reklamlarını etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bu sayede reklamları bilinçli olarak yöneteceğinizden cebinizden fazla para çıkmayarak ekonomik reklam bütçesi oluşturabilirsiniz.

E-TİCARET YAZILIMI

En işlek caddede 7/24 açık bir dükkana sahip olmak ister miydiniz? Cevabınız EVET ise E-ticaret modüllerimiz sayesinde bu isteğinize internet ortamında milyarlarca insan ile sizleri kavuşturabiliriz.

SEO OPTIMIZASYONU

Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi dev arama motorlarında rakiplerinize fark atarak ilk sayfalara çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Sizin için özel hazırladığımız yazılımınıza entegre SEO Botumuz sayesinde rakiplerinize göre 1 puan önde başlayarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Hemen Alışveriş Yap !

Mağazamızdan dilediğiniz gibi web sitenizi oluşturabilirsiniz.