JS Bilgisayarınız desteklemiyor.

HAKKIMIZDA

Web hosting, alan adı ( domain ) tescili, bayi hosting hizmetleri vermek üzere 2005 yılında kurulan İSİMKAYIT, iş kalitesi, hızı ve yenilikçi özellikleriyle kısa zamanda sektörde en bilinen ve tercih edilen hosting ve alan tescil hizmeti veren firmalar arasında üst sıralarda yerini aldı.

Hizmet sektöründe rekabetçiliğin önemine ve tetikleyici özelliğine inanan İSİMKAYIT, çıtayı yukarılara taşıyarak 2007 yılında Bireysel ve Kurumsal müşterilere hitaben yatırımlar yapıp alt yapısını güçlendirmiş ve VPS Sunucu, VDS Sunucu ve Dedicated Sunucu hizmetlerini bünyesine katmıştır.

“Başarının yolu doğru yatırımdan geçer” vizyonuyla yola çıkan İSİMKAYIT 2015 yılı başlarında ki yatırımları ile Bursa Lokasyonun da Sunucu Barındırma ve Kabinnet hizmetlerini de bünyesine katarak hizmet portföyünü hızla genişleterek yatırımlarına devam etmektedir.

2015 yılı sonu yatırımlarına devam eden İSİMKAYIT, Müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmek Yurtiçinde barındırdığı sunucularının yanı sıra Yurtdışında, Hollanda ve Fransa da bulunan Veri Merkezleri ile anlaşmalar yaparak Kurumsal Üyelik çerçevesi kapsamında yurtdışında sunucu barındırma hizmet almak isteyen müşterilerine de güvenli ve kesintisiz hizmet vermeye başlamıştır.

2017 yılında yatırım ve hizmetlerine aynı aşkla devam eden İSİMKAYIT sektörde Web Tasarım, Mobil yazılım, Yazılım geliştirme, E-Ticaret, SEO ve Google Adwords Danışmanlığı hizmetlerini de bünyesine katarak sektörde alanını genişletip müşterilerine güven vererek büyümektedir.


Sunucu ve Network Sistemlerinde Hızlı, Pratik, Güvenli Çözümler !
Yenilikçiliği kendine ilke edinen firmamız, İnternet ve Sunucu ortamındaki en yeni gelişmeleri bünyesine dâhil ederek üst düzey performansı ve memnuniyeti amaçlamıştır. 900+ üzerinde kendine ait fizksel ve sanal sunucuları ile birlikte, Yaklaşık 3000+'i aşkın Kurumsal ve Bireysel müşterisine hizmet vererek, bu hizmetin devamlılığını ilke edinen, kurulduğu günden bu güne kadar aynı prensiple çalışmalarına devam etmekte, müşteri memnuniyetine ve kaliteye önem vermektedir.

Ürün yelpazesini genişletmesinin yanı sıra belirlediği odak hizmetleri güncel, ilgili son teknoloji ürünü tutarak müşterilerine olabildiğince maksimum performans ve üst düzey memnuniyet sunmaktadır...

Firmamız, projelerinde birlikte çalıştığı iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktadır. Hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize sektörünün en iyi web hosting, web tasarım, yazılım geliştirme, mobil yazılım, seo, adwords danışmanlığı hizmetleri ve en kaliteli donanım sistemlerini sunmayı amaçlamıştır.

Firmamız, RIPE NCC Member akredit üyesidir, böylelikle kendi IP Protokol hizmetlerini kendisi sağlamaktadır.

IK WEB
TASARIM & YAZILIM

Tüm Cihazlara Uyumlu - Responsive

Arama Motorlarına Uygun Kodlama Standardı

Özgün Size Özel Tasarımlar