JS Bilgisayarınız desteklemiyor.

DOMAIN HİZMETİ

DİLEDİĞİNİZ ALAN ADI TEK TIKLA SİZİN OLSUN


Domain Özellikleri

Ücretsiz Transfer

Transfer tamamlandıktan sonra alan adınızın ekstra 1 yıl daha uzatılması için yenileme ücreti haricinde, transfer işlemleri için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Ücretsiz Name Server

Ücretsiz olarak NS yönetimini kullanabilir aynı zamanda alan adlarınızı bir NAMESERVER sunucu olarak kullanma imkânı da elde edebilirsiniz

DNS Yönetim İmkanı

Alan Adınıza ait tüm DNS işlemlerini anında Online olarak ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Anında Tescil

Siparişini ve ödemesini tamamladığınız alan adlarınız en geç 10 saniye içerisinde sistemimiz tarafında tescil edilmektedir. * Belge ve onay gerektiren domainler için onay işleminden sonra yapılmaktadır.

Domain Yönlendirme

Sahip olduğunuz tüm alan adlarını Hosting hesabına ihtiyaç duymadan URL veya DNS yönetimi ile basit bir şekilde ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz.

Hırsızlık Girişimlerini Önleyin

Sağladığımız hizmette alan adınızın, firmalar veya kişiler tarafınca çalınmasını önlemek için Kilitleme Yöntemi sunmaktayız. Kilitlediğiniz alan adı böylelikle başka bir firmaya sizin izniniz olmadan transfer edilemez veya silinemez.
ALAN ADI SİHİRBAZI
domain uzantıları

Teşekkür Ederiz...

Değerli Kullanıcımız

Domain / Alanadı tescilinizde firmamızı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Dilerseniz almış olduğunuz alan adınıza Ekonomik Hosting paketlerimizden birini sipariş verip mail ve web sitelerinizi anında çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bir web siteniz yoksa hemen bizimle iletişime geçin size özel %30 indirim ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek profesyonel bir web sitesi tasaralayalım.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.
isimkayit domain