JS Bilgisayarınız desteklemiyor.

BLOG

BruteForceAttack

Directadmin panelinde "brute force attacks" bildirimlerini almayı kapata bilirmiyim?

24 Şu 2018/IK WEB TASARIM
Brute force attacks nedir? Brute force attacks, doğru kombinasyonu bulana kadar harf, simge ve sayıların her olası kombinasyonunu sistematik olarak denemek suretiyle şifreleri bulmak için kullanılan bir yöntemdir.
DEVAMINI OKU
directadmin panel

Web Panelleri tanıtım serisi 3: DirectAdmin

09 Şu 2018/IK WEB TASARIM
DirectAdmin, 3 erişim seviyesi sunmaktadır: Yönetici, Bayi, Kullanıcı. Resmi bir ücretsiz eklenti tarafından desteklenen dördüncü bir e-posta seviyesini bile ekleyebilirsiniz.
DEVAMINI OKU
plesk panel

Web Panelleri tanıtım serisi 2 Plesk

08 Şu 2018/IK WEB TASARIM
Plesk sürekli gelişmekte olan Web dünyasına ayak uydurmak için devamlı kendini geliştirmektedir. Panelin yaratıcıları, sunucu yönetimini kolay ve verimli hale getirerek yeni başlayanlara ev sahipliği yapmak ve geliştiricileri daha fazla zorlamayı hedeflemektedir.
DEVAMINI OKU
cpanel

Web Panelleri tanıtım serisi cPanel ve WHM

08 Şu 2018/IK WEB TASARIM
Barındırma kontrol panelleri, yöneticilerin ve / veya kullanıcıların bir web tarayıcısının rahatlığında çeşitli sunucu hizmetlerini yönetmesine olanak sağlayan web tabanlı arayüzlerdir.
DEVAMINI OKU
web dilleri

2018'de öğrenilecek en iyi 10 Programlama Dili

07 Şu 2018/IK WEB TASARIM
Her bir geliştirici kendileri için en uygun araçları seçtiği için programlama büyük ve oldukça kişisel bir tercihtir. Bununla birlikte, bazı diller, platformlar ve çerçeveler, kendilerini en kolay ve en etkili biçimde kullanabildiklerini iddia ederler.
DEVAMINI OKU