JS Bilgisayarınız desteklemiyor.

BLOG

linux or windows

Linux Hostig mi yoksa Windows Hosting mi Tercih edilmeli?

11 Haz 2018/IK WEB TASARIM
Genellikle web barındırma hizmeti sağlayıcıları iki çeşit hosting sunuyor: Linux hosting ve Windows hosting. Genel olarak Linux hosting, sektördeki en popüler barındırma hizmeti olan paylaşımlı barındırma anlamına gelir. Aslında, web sitelerinin çoğu artık uygun fiyat
DEVAMINI OKU
Windows Pleks panel port değişimi 3

Windows Plesk Panel Port Değişimi

19 May 2018/IK WEB TASARIM
Windows Plesk panel port değiştirme işleminizi IIS6 üzerinden bunu çok kolaylıkla yapabilirsiniz. Plesk panel de iki farklı port bulunmaktadır, biri SSL ile erişim diğer normal http üzerinden erşim portudur.
DEVAMINI OKU
uzak masa üstü ayar

Uzaktan yönetim için Uzak Masaüstü'nü etkinleştirme

19 Nis 2018/IK WEB TASARIM
Bir Windows Server'ı yönetmenin birçok yolu vardır, ancak birçok yönetici tam bir GUI yükleyecek ve konsola uzaktan bağlanacaktır. Hızlı ve kolay.
DEVAMINI OKU
BruteForceAttack

Directadmin panelinde "brute force attacks" bildirimlerini almayı kapata bilirmiyim?

24 Şu 2018/IK WEB TASARIM
Brute force attacks nedir? Brute force attacks, doğru kombinasyonu bulana kadar harf, simge ve sayıların her olası kombinasyonunu sistematik olarak denemek suretiyle şifreleri bulmak için kullanılan bir yöntemdir.
DEVAMINI OKU
directadmin panel

Web Panelleri tanıtım serisi 3: DirectAdmin

09 Şu 2018/IK WEB TASARIM
DirectAdmin, 3 erişim seviyesi sunmaktadır: Yönetici, Bayi, Kullanıcı. Resmi bir ücretsiz eklenti tarafından desteklenen dördüncü bir e-posta seviyesini bile ekleyebilirsiniz.
DEVAMINI OKU