Giriş Yap Kayıt Ol

İSİMKAYIT ÇÖZÜM ORTAKLIĞI


İSİMKAYIT Web İşleri ;ajans ve reklam şirketlerine rahat bir nefes almasını sağlamaktı ve onlara devamlı olarak destek sağlamaktır. Günümüzde ajanslarımız iş yetiştirme konusunda zaman zaman sıkıntılar çekmektedir. Bu durumda ajanslarımıza verdiğimiz destekle, onların bu sıkıntılı dönemlerinde rahat bir nefes almasını sağlıyoruz. Sizde bizimle beraber çalışmak isterseniz hemen iletişime geçin ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanın.
En önemli çalışma şeklimiz işi zamanında teslim etme bilincidir. 

 Memnuniyetiniz Kayıt Altında Sizler için tasarlıyoruz

Tüm işlerimizi son teknolojilere optimize, temiz ve etkin kodlama ile hazırlıyoruz.

WEB TASARIM

Hayalinizdeki tasarıma en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Özgün tasarımlarla işinizi cazip hale getiriyoruz.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Projenizi IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda yayınlamak üzere geliştiriyoruz. Modern, şık, hızlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME

Web sitelerinizin yazılımını ve algortimasını geliştirerek sizlere en performanslı çözümü tespit edip uyguluyoruz. Bu sayede dünyadaki milyarlarca site içerisinde siteniz asla kabolmayacak.

GOOGLE ADWORDS YÖNETİMİ

Google reklamlarını etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bu sayede reklamları bilinçli olarak yöneteceğinizden cebinizden fazla para çıkmayarak ekonomik reklam bütçesi oluşturabilirsiniz.

E-TİCARET YAZILIMI

En işlek caddede 7/24 açık bir dükkana sahip olmak ister miydiniz? Cevabınız EVET ise E-ticaret modüllerimiz sayesinde bu isteğinize internet ortamında milyarlarca insan ile sizleri kavuşturabiliriz.

SEO OPTIMIZASYONU

Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi dev arama motorlarında rakiplerinize fark atarak ilk sayfalara çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Sizin için özel hazırladığımız yazılımınıza entegre SEO Botumuz sayesinde rakiplerinize göre 1 puan önde başlayarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Hemen Alışveriş Yap !

Mağazamızdan dilediğiniz gibi web sitenizi oluşturabilirsiniz.